مرکز فروش قفل ضد سرقت

<p>در صورتی که قصد خرید قفل ضد سرقت&nbsp;را دارید، به مرکز و بورس فروش قفل درب ضد سرقت، فروشگاه لاک هوم مراجعه نمایید.&nbsp;</p>

لاک هوم
لاک هوم

قفل درب ضد سرقت، یکی از اساسی‌ترین اجزای تشکیل دهنده درب ورودی آپارتمان است. تعداد زبانه‌های قفل، یکی از مواردی است که سبب تفاوت بین قفل ضد سرقت و قفل معمولی می‌شود. تعداد و جهت قرارگیری زبانه‌ها، از جمله موارد تمایز بین انواع قفل‌های ضد سرقت می‌باشد. به عنوان نمونه، در برخی از قفل‌های ضد سرقت، زبانه‌ها از چندین جهت داخل چهارچوب قرار می‌گیرند که تاثیر مستقیمی در ایمنی درب آپارتمان ایفا می‌نماید.

نصب یک سیستم امنیتی در منزل از طریق انتخاب قفل درب ضد سرقت مستحکم و کارآمد، از جمله اقدامات پیش گیرانه برای عدم ورود افراد غریبه به منزل و ضروری برای محافظت از خانه در هنگام نبود افراد می‌باشد. 

برای تهیه و خریداری بهترین قفل‌ درب ضد سرقت، بهترین گزینه مراجعه به مرکز فروش قفل درب ضد سرقت، فروشگاه لاک هوم می‌باشد. 

مرکز و بورس فروش قفل ضد سرقت 

همانطور که ذکر نمودیم، قفل درب ضد سرقت از اجزای اصلی درب آپارتمان‌ها است و ذکر این نکته ضروری است که در صورتی که درب انتخابی شما دارای کیفیت بسیار بالایی باشد، تا زمانی که از قفل محکم و مناسبی برخوردار نباشد، فرقی با درب‌های معمولی ندارد و در نتیجه سارقان به راحتی می‌توانند وارد منزل ‌شوند. در نتیجه نصب قفل درب ضد سرقت سبب افزایش ایمنی، کیفیت و کارایی درب ورودی می‌گردد. 

انتخاب و نصب قفل ضد سرقت باید با نوع درب هماهنگی داشته باشد چرا که سبب افزایش بهبود و عملکرد درب می‌گردد و درب ورودی را تبدیل به یک درب غیر قابل نفوذ و ایمن می‌نماید. برای تهیه و خریداری قفل ایمن و متناسب بهتر است به  بورس فروش قفل درب ضد سرقت، فروشگاه لاک هوم، مراجعه نمایید.

در صورت نیاز به مشاوره و دریافت اطلاعات، با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید. 

بررسی انواع قفل درب ضد سرقت

امروزه قفل‌های بسیار ایمن و پیشرفته‌ای در بازار موجود می‌باشد که در ادامه قصد داریم چند نمونه از انواع قفل درب ضد سرقت را معرفی نماییم. 

قفل مولتی پوینت

قفل مولتی پوینت مدلی از قفل درب ورودی و از نمونه‌های قفل مرکزی است که دارای 3 الی 5 قفل مجزا بوده و چندین زبانه است که توسط اهرم به یکدیگر متصل شده اند. این مدل از قفل‌های درب ورودی بسیار ایمن و مقاوم هستند.

قفل هوکی شکل

قفل هوکی شکل نسبت به قفل‌های مولتی پوینت و  قفل‌های مونو بلاک مقاوم‌تر بوده و زبانه‌های قفل به شکل چنگک در هم قرار گرفته و قفل می‌شوند. از مهمترین ویژگی‌های این مدل از قفل ضد سرقت می‌توان به مقاومت بالا در برابر ضربه و دیلم نمودن درب اشاره نمود. این مدل از قفل‌ها را با نام قفل چنگکی نیز در بازار می‌شناسند.

قفل نیمه مرکزی

نوع دیگری از قفل‌ درب ضد سرقت موجود در بازار، قفل نیمه مرکزی است که در واقع با چرخاندن کلید، مجموع شش قفلی که در ساختار درب کار شده است، به طور همزمان، می‌چرخند و باز یا بسته می‌شوند. 

قفل ضد سرقت آژیردار

قفل ضد سرقت آژیردار، در صورت ورود ضربه یا آژیر به سرعت شروع به آژیر کشیدن می‌کنند و در نتیجه اطرافیان و همسایگان، متوجه می‌شوند. این قفل انواع مختلفی دارد و براساس مدت زمان آژیر، نوع ضربه و نحوه هشدار متفاوت است. به دلیل اینکه این نوع از قفل، در داخل استراکچر درب، قرار می‌گیرد، در نتیجه صدایی که از آن منتشر می‌شود، بسیار کم است. 

قفل مکانیکی

قفل مکانیکی همان قفل‌های قدیمی هستند که با کلید باز می‌شوند و به دلیل قیمت بسیار پایین، همواره مورد توجه افراد قرار می‌گیرند اما این سبک از قفل‌ها دارای معایبی همچون احتمال گم شدن کلید، کپی شدن کلید، امنیت بسیار کم، حجیم شدن دسته کلید و دشواری حمل و نقل می‌باشد. 

قفل دیجیتال

قفل‌های دیجیتال در مقایسه با سایر قفل‌ها از امنیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد که به همین دلیل به عنوان قفل ضد سرقت مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از آن‌ها بسیار سریع و راحت است و بر روی انواع درب‌های چوبی، فلزی و.. نیز قابلیت نصب دارد. قفل‌های دیجیتالی به سه نوع قفل دیجیتالی ساده، قفل دیجیتالی کارتی و قفل دیجیتالی با سنسور اثر انگشت دسته بندی می‌شوند. 

جمع بندی

در این مطلب از وب سایت فروشگاهی لاک هوم، راجع به معرفی مرکز و بورس فروش قفل ضد سرقت پرداختیم و انواع قفل‌های درب ضد سرقت را با ویژگی‌های منحصر به فردشان معرفی نمودیم. در صورت نیاز به مشاوره برای انتخاب و خرید قفل ضد سرقت می‌توانید با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید. 

تماس بگیرید