مرکز فروش دستگیره کابینت در تهران

<p>دستگیره کابینت جهت باز و بسته کردن درب کابینت های آشپزخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد. برای این که بتوانید بهترین رنگ را برای دستگیره انتخاب کنید رنگ های در نظر گرفته شده برای دستگیره می تواند&nbsp;طلایی، نقره ای، ساتن، کروم،&nbsp;زیتونی،&nbsp;کافی و یا نسکافه ای باشد. برای این که بتوانید با قیمت مناسب دستگیره مد نظر خود را خریداری کنید بهتر است به&nbsp;مرکز فروش دستگیره کابینت مراجعه کنید.</p>

لاک هوم
لاک هوم

کابینت به عنوان یکی از اجزای بسیار تأثیرگذار در آشپزخانه ها می باشد و برای این که به زیبایی و شیک شدن این فضا کمک شود باید یراق آلات کابینت را به گونه ای انتخاب کنید که هم از نظر رنگ بندی و هم از نظر زیبایی تکمیل کننده باشد. دستگیره کابینت به منظور باز و بسته کردن درب کابینت در نظر گرفته می شود. رنگ بندی در نظر گرفته شده برای این محصول به گونه ای می باشد که شما می توانید با توجه به رنگ بندی دیگر وسایل رنگ دستگیره را انتخاب کنید تا هماهنگی مورد نیاز را داشته باشد.

مرکز خرید دستگیره کابینت در تهران

در مرکز فروش دستگیره کابینت می توانید بهترین و جدیدترین مدل های دستگیره را برای فروش مشاهده کنید و شما می توانید برای انواع کشوها و کمدها از آن ها استفاده کنید. شما می توانید با خرید از بازار بورس دستگیره مطمئن باشید که کیفیت مطلوب و درجه یکی دارند که توسط برندهای معتبر تولید شده اند. برای این که بتوانید بهترین مدل را برای خرید انتخاب کنید باید بگوییم که دستگیره دکمه ای، دستگیره خطی، دستگیره میله ای، دستگیره کابینت کلاسیک را می توانید با توجه به دکوارسیون و نوع کابینت ها یکی از مدل ها را انتخاب کنید.

اگر قصد خرید دستگیره کابینت در یکی از محدوده های شهر تهران دارید می توانید به خیابان هایی که در ادامه اشاره می کنیم سر بزنید.

 • خیابان هنگام (شرق تهران)
 • خیابان حسن آباد (جنوب تهران)
 • خیابان سهروردی، شریعتی و میرزای شیرازی (شمال تهران)
 • خیابان ستارخان و اشرفی اصفهانی (غرب تهران)

مرکز فروش دستگیره کابینت

قطعاً خرید دستگیره از فروشگاه هایی که محصولات باکیفیت را برای فروش عرضه می کنند کاری راحتی می باشد ولی باید بتوانید فروشگاه مناسب را برای خرید محصولات مد نظر خود پیدا کنید. اگر می خواهید فروشگاهی را برای خرید انتخاب کنید که به غیر از خرید حضوری بتوانید به صورت غیرحضوری محصولات مد نظر خود را برای خرید انتخاب کنید می توانید فروشگاه لاک هوم را برای این مورد انتخاب کنید. این فروشگاه به عنوان یکی از بهترین مراکز فروش دستگیره کابینت می باشد که شما می توانید انواع یراق آلات کابینت که برای استفاده از کابینت ها نیاز دارید را برای شما فراهم کرده است.

جهت ثبت سفارش برای خرید انواع دستگیره کابینت در مدل ها و رنگ های متنوع با کارشناس فروش فروشگاه لاک هوم در ارتباط باشید.

معرفی انواع دستگیره کابینت

اگر قرار باشد دستگیره کابینت را به صورت تکی برای هر واحد انتخاب و خریداری نمایید، قطعاً باید هزینه بیشتری را برای خرید پرداخت کنید. اگر جزو افرادی هستید که به دنبال خرید از مراکز فروش هستید می توانید با مراجعه به مرکز فروش دستگیره کابینت مدل های مختلف را ببینید و با مقایسه مدل های موجود، شما می توانید بهترین مدل را با توجه به بودجه ای که برای خرید در نظر گرفته اید انتخاب کنید. قبل از مراجعه ی حضوری به این مراکز بهتر است در مورد دستگیره ها اطلاعات بیشتری داشته باشید.

دستگیره های موجود در بازار می توانند از آلیاژهایی مانند سرب و زاماک، آلومینیوم ساخته شوند. انتخاب هر یک از آلیاژها با توجه به موارد مختلفی که حتماً باید به آن ها توجه داشته باشید تا در نهایت محصولی ساخته شود. محصولاتی که برای فروش در مراکز فروش در حال عرضه هستند تنوعی بالایی دارند و پوشش دهنده ی تمام سلیقه ها می باشد چون انواع دستگیره ها از نظر رنگ، مدل، طرح و جنس برای فروش وجود دارند. زمانی که به این مراکز مراجعه می کنید هنگام خرید دستگیره باید به 2 پارامتر مهم اعم از جنس کابینت خود و جنس دستگیره توجه داشته باشید. مسئله ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که آشپزخانه هایی که کوچک هستند یا ارتفاع سقف کمی دارند انتخاب دستگیرهای بلند عمودی گزینه ی مناسبی برای این مورد می باشد.

دستگیره کابینت می تواند بر روی زیبایی کابینت شما بسیار تاثیر گذار باشد. از انواع این محصولات می توان به این موارد اشاره نمود:

انواع دستگیره کابینت براساس جنس

 • دستگیره کابینت سرامیکی
 • دستگیره استیل
 • دستگیره آلومینیومی
 • دستگیره چوبی
 • دستگیره مخفی

انواع دستگیره کابینت بر اساس رنگ و نوع ساخت 

 • دستگیره کابینت زیتونی
 • دستگیره طلایی
 • دستگیره تک پیچ
 • دستگیره دو پیچ

برای این که با مدل های مختلف دستگیره آشنایی داشته باشید در ادامه به معرفی هر یک می پردازیم.

دستگیره کابینت مخفی

دستگیره کابینت مخفی گزینه ی مناسبی برای انتخاب در فضاهایی می باشد که آشپزخانه سبک مدرن دارد. این نوع از دستگیره ها به گونه ای می باشند که به جای نصب دستگیره بر روی درب، از دستگیره های مخفی به شکل مگنتی درون کابینت استفاده می شود.

دستگیره کابینت مدرن

این نوع از دستگیره ها به گونه ای می باشد که از نظر شکل ظاهری ساده هستند و معمولاً به صورت یک میله یا خط باریک هستند.

دستگیره کابینت کلاسیک

دستگیره کابینت کلاسیک گزینه ی مناسبی برای انتخاب برای درب کابینت های کلاسیک و مجلل هستند که دارای طراحی و نقوش خاصی می باشند.

دستگیره کابینت دکمه ای

دستگیره کابینت دکمه ای به گونه ای هستند که از نظر شکل ظاهری به گونه ای هستند که به صورت دایره ای شکل و کروی و از نظر اندازه هم باید بگوییم که اندازه آن ها کوچک می باشد و انتخاب این دستگیره گزینه ی مناسبی برای استفاده در کابینت های مینیمال می باشد. 

دستگیره کابینت توکار

همان طور که از نام این محصول پیداست در داخل کابینت ها نصب می‌ شوند و امکان مشاهده ی آن ها وجود ندارد.

دستگیره کابینت خطی

دستگیره کابینت خطی به صورت عمودی و یا افقی نصب می‌ شوند و مجهز به دو پیچ در بالا و پایین می باشند.

دستگیره کابینت دکمه ای

این دستگیره ها ظاهری دایره ای شکل و کروی دارند که عموما اندازه آن ها کوچک و بیشتر برای کابینت های مینیمال از این دستگیره ها استفاده می‌ شود. در کابینت های بزرگ از دستگیره کابینت دکمه ای به صورت جفتی استفاده می‌ شود.

بورس دستگیره کابینت در تهران 

نکات مهمی که باید هنگام خرید از بورس دستگیره کابینت به آن توجه داشته باشید شامل موارد زیر می باشد.

 • سبک کابینت: بعد از مراجعه ی به فروشگاه هایی که قصد خرید دارید برای انتخاب دستگیره مناسب باید به سبک کابینت توجه داشته باشید. در صورتی که سبک آشپزخانه های شما از نوع کلاسیک باشد باید دستگیره ممبران و دستگیره نئو کلاسیک را برای نصب انتخاب کنید. برای کابینت های مدرن انتخاب دستگیره های مدرن، دستگیره های مخفی و دستگیره های شاخه‌ ای بهترین انتخاب می باشد.
 • طرح و رنگ مناسب دستگیره: دستگیره کلاسیک گزینه ی مناسبی برای کابینت های تمام چوب، ممبران و سبک های کلاسیک پرکار و در رنگ های زیتونی و طلایی عرضه می شوند. انتخاب رنگ های مات و براق، مشکی و طوسی می تواند به عنوان یکی از انتخاب های شما باشد.
 • جنس دستگیره و برند: دستگیره های موجود در بازار جنس هایی مختلفی دارند و برندهای گوناگون محصولات مختلف را برای فروش روانه بازار کرده اند.
 • انتخاب محصولات بهترین برند: دستگیره کابینت ملونی، دستگیره کابینت برنز استیل، دستگیره کابینت HTN، دستگیره کابینت بهسازان، دستگیره کابینت بورتی جزو محصولاتی هستند که بیشترین فروش را دارند.

قیمت دستگیره کابینت

برندهای معتبر و باکیفیتی که در بازار برای فروش وجود دارند به گونه ای می باشند که به غیر از این باید از نظر زیبایی برای کابینت ها مناسب باشند باید به گونه ای تولید شده باشند که دچار خرابی یا زنگ زدگی نشوند. به همین خاطر برای خرید به مسئله ی مهمی که قیمت دستگیره کابینت می باشد توجه داشته باشید. قیمت نهایی محصول با توجه به پارامترهایی مانند ابعاد، مدل، جنس، آبکاری دستگیره کابینت، وزن، برند و... تعیین می شود. جهت استعلام قیمت می توانید با همکاران ما در مجموعه در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط:
مرکز فروش یراق کابینت در تهران

تماس بگیرید