مرکز فروش لولا در تهران

<p>برای خرید انواع لولا درب، کابینت و کمد می&zwnj;توانید با فروشگاه لاک هوم تماس بگیرید. امکان ارسال محصولات به تمام شهرهای ایران امکان پذیر می&zwnj;باشد.</p>

لاک هوم
لاک هوم

گستردگی تهران سبب شده است تا تمامی صنوف من جمله مرکز فروش لولا در تهران نیز فراگیر گردد. این امر به عنوان یک مزیت محسوب می‌گردد. یکی از این مراکز، فروشگاه‌های لولا درب، کابینت و کمد است که بسیار کاربردی می‌باشد. در این مقاله از وب سایت لاک هوم به معرفی مرکز فروش لولا در تهران و بررسی انواع لولا کابینت، کمد و درب می‌پردازیم.

مرکز فروش لولا در تهران

در صورتی که قصد دارید برای تهیه و خرید انواع محصولات و یراق آلات مورد نیاز خود به تهران بروید، بهتر است کلیه محصولات مورد نیاز خود را به صورت یکجا خرید نمایید در نتیجه بهترین گزینه بورس و مرکز فروش لولا در تهران است که می‌توانید تمامی یراق آلات مدنظرتان را با بهترین قیمت دریافت نمایید.

فروشگاه لاک هوم، به عنوان بزرگترین و کامل‌ترین مرکز فروش لولا در تهران است که انواع لولا درب، کابینت و کمد را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت عرضه می‌دارد. تمامی محصولات این مجموعه دارای تنوع بسیاری در طرح، رنگ و مدل می‌باشند. از این رو می‌توانید لولا مورد نظرتان را با شرایطی ایده‌آل از این وب سایت خریداری نمایید.

طراحی لولا درب، کمد و کابینت

طراحی لولا باید به نحوی باشد که به راحتی و آسانی بر روی درب محفظه اعم از کمد یا کابینت فیکس شود و از ایمنی و استحکام کافی در برابر فشارهایی که از درب وارد می‌شود، برخوردار باشد. برای آشنایی بیشتر، انواع لولا را در ادامه بازگو می‌نماییم.

انواع لولا

در مجموعه لاک هوم انواع لولا با تنوع بسیاری در طرح، رنگ و مدل طراحی و تولید می‌گردد. یکی از مواردی که در زمان خرید لولا باید به آن توجه بسیاری داشته باشیم، دقت و توجه به نوع دربی است که نیاز به لولا دارد چرا که انتخاب درست لولا، بر روی عملکرد درب تاثیر بسیاری دارد. انتخاب صحیح لولا کابینت، درب و کمد سبب می‌شود تا در زمان و هزینه صرفه جویی شود.

لولا کابینت

به منظور ساخت کابینت، مهم‌ترین یراق، لولا می‌باشد. لولا کابینت از جمله یراق آلاتی است که در میزان و نوع عملکرد لولا، تاثیر بسیار زیادی دارد. لولا کابینت به نحوی طراحی می‌شود که قسمت متحرک را به قسمت ثابت متصل می‌نماید و این اتصال به وسیله پین انجام می‌گیرد. لولا کابینت از مهمترین مدلهای یراق کابینت به شمار می‌رود.

لولا کابینت انواع متعددی دارد که شامل لولا گازور ساده، لولا آرام بند، لولا گازور شیشه، لولا گازور درجه دار و.. می‌گردد. شما می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا تهیه و خرید لولا کابینت با کارشناسان مجموعه لاک هوم در ارتباط باشید.

لولا درب

  از دیگر یراق آلات کاربردی، لولا درب است که به درب و چهارچوب متصل می‌گردد و نحوه باز شدن درب را کنترل می‌کند. بر روی درب می‌توان، دو یا سه عدد لولا قرار داد که هر یک از این لولاها سبب می‌شود تا درب عملکرد بهتری داشته باشد.

لولا درب دارای تنوع بسیاری است همچون لولا پروانه، لولا پیوت، لولا تخت، لولا مخفی و.. که هر یک از این‌ها را می‌توانید از فروشگاه لاک هوم دریافت نمایید.

لولا کمد

از دیگر یراق آلات مورد نیاز، لولا کمد است که دارای کاربرد بسیاری در کمد ریلی، کمد لباس و.. دارد. لولا کمد در واقع نقش مفصل را اجرا می‌کند در نتیجه این امر، درب کمد به بدنه متصل می‌گردد.

انواع مختلف لولا کمد عبارت است از لولا تخت، لولا آرام بند کمد و..برای تهیه هر یک از انواع این نوع از لولا می‌توانید با کارشناسان مجموعه لاک هوم در ارتباط باشید.

مرکز فروش لولا در تهران

قیمت انواع لولا

تعیین قیمت لولا با توجه به مواردی همچون جنس، نوع، مدل، سایز، برند و فروشگاهی که از خریداری می‌کنید تعیین می‌گردد. بواسطه انتخاب هر یک از این موارد است که ممکن است قیمت لولا درب، کمد یا کابینت افزایش یا کاهش یابد. به منظور دریافت لولا با کیفیت بالا و قیمت مناسب، می‌توانید با مجموعه لاک هوم در ارتباط باشید.

هنگام خرید لولا به چه مواردی دقت نماییم؟

علی رغم اینکه خرید لولا امر پیچیده‌ای نیت اما دانستن نکاتی پیش از خرید سبب می‌شود تا هنگام خرید اشتباه نکنیم و در زمان و هزینه صرفه جویی نماییم.

توجه به میزان کیفیت لولا از جمله موارد مهم در هنگام خرید می‌باشد.

جنس لولا و اینکه هنگام ساخت از چه متریالی استفاده شده است از دیگر موارد مهم است.

رنگ لولا از دیگر موارد مهم هنگام خرید است تنوع رنگی بسیاری همچون نقره‌ای، زیتونی، طلایی و.. در بازار موجود است.

توجه به نوع برند لولا نیز جزء موارد دارای اهمیت است چرا که به طور مستقیم بر روی کیفیت و قیمت آن تاثیر می‌گذارد. از نمونه برندهای شناخته شده و مطرح می‌توان به اچ تی ان، حدید، گماک، آرکا، سارو و .. اشاره نمود. 

چرا از فروشگاه لاک هوم خرید کنیم؟

فروشگاه لاک هوم سال‌ها است که به صورت تخصصی و حرفه‌ای در زمینه انواع یراق آلات به ویژه لولا درب، کابینت و کمد دارای تجربه می‌باشد. این مجموعه محصولات خود را باکیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب به مشتریان خود عرضه می‌دارد. از جمله مهم‌ترین اصول مرکز فروش لولا در تهران، سلامت محصول، کیفیت بالا و رضایت مشتریان است.

تماس بگیرید