نصب و تعمیر قفل استخری و باشگاهی

<p>پس از نصب انواع قفل الکترونیکی کمد ممکن است به تعمیر و یا سرویس آن نیاز داشته باشید. در این مطلب قصد داریم به بررسی نصب و تعمیر انواع قفل الکترونیکی کمد استخر و باشگاه بپردازیم.</p>

لاک هوم
لاک هوم

بسیاری از مدیران باشگاه‌ها و استخرها از قفل‌های استخری باطری خور استفاده می‌کردند تا اینکه باطری‌های قلمی مشکلات بسیاری را فراهم نمودند و در نتیجه ترجیح دادند آن قفل‌ها را با قفل‌های الکترونیکی تعویض نمایند. 
قفل‌های الکترونیکی یا برقی کاربردهای مختلفی دارند و در بسیاری از مکان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند اما به طور خاص در استخرها و باشگاه‌ها بیشترین استفاده را دارند. قفل‌های الکترونیکی یا هوشمند، از بهترین و مهم‌ترین ابزارها به منظور افزایش امنیت و آسایش در ادارات، باشگاه‌ها، سازمان‌ها، هتل‌ها و.. می‌باشد. در ادامه این مقاله از وب سایت لاک هوم به بررسی قفل‌های استخری و باشگاهی، طریقه نصب و تعمیر آن می‌پردازیم. 

قفل استخری و باشگاهی 

قفل استخری نوعی از قفل الکترونیکی و دیجیتالی است که در استخرها، باشگاه‌ها، سالن‌های ورزشی و فوتبال، ادارات و سازمان‌ها و.. کاربرد دارد. برعکس قفل‌های هتلی که محدودیت رنگ دارند، قفل‌های استخری و باشگاهی از تنوع بسیاری در طرح و رنگ برخوردارند. این قفل‌ها علاوه بر کنترل ورود و خروج، دارای کاربرد بسیاری در خرید از کافی شاپ‌ها و بوفه‌های باشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی دارد. 

نصب قفل استخری و باشگاهی

نصب و راه اندازی قفل‌های الکترونیکی استخری و باشگاهی باید توسط کارشناسان و متخصصان امر انجام گیرد تا بدون بروز کمترین مشکلی از این قفل‌ها استفاده نمایید. نصب این قفل‌ها به دلیل اینکه از کیفیت و دوام بالایی برخوردار است بسیار حائز اهمیت می‌باشد و در مکان‌های مختلف، متفاوت است. قفل‌های استخری و باشگاهی علاوه بر اینکه نیازهای مجموعه را برطرف می‌نماید، سبب افزایش امنیت نیز می‌گردند. باید بدانید نصب قفل الکترونیکی کمدبه دو صورت انجام می‌گیرد که بستگی به مدل قفل دارد:

 1. قفل الکترونیکی کمد آنلاین: در این مدل از قفل باشگاهی برای نصب نیاز به سیم کشی و اتصال قفل به سرور مرکزی باشگاه می باشد. نصب این محصولات پیچیده و نیاز به دانش شبکه است.

 2. قفل آفلاین: دراین محصولات نیازی به سیم کشی نبوده و به راحتی قفل الکترونیکی را می‌توانید جایگزین قفلهای قدیمی نمایید.

تعمیر قفل استخری و باشگاهی

لازم است انجام تعمیر قفل استخری و باشگاهی توسط کارشناسان باتجربه انجام گیرد. شایان ذکر است که این قفل‌ها به دلیل اینکه از کیفیت بالایی برخوردار هستند از بهترین عملکرد برخوردار می‌باشند و نیازمند تعمیر نیستند. 

ویژگی‌های قفل استخری و باشگاهی

 • این قفل‌ها قابلیت اجرا بر روی انواع درب‌های چوبی، ام دی اف و.. را دارند. 
 • اغلب قفل‌های استخری و باشگاهی قابلیت اضافه کردن ریموت کنترل را دارند. 
 • این نوع قفل‌ها در برابر رطوبت مقاوم هستند .
 • قفل‌های استخری و باشگاهی به راحتی جایگزین قفل‌های مکانیکی می‌شوند. 
 • دارای چراغ نمایشگر عملکرد سیستم است. 
 • برخورداری از کلید مستر کارت در هنگام گم شدن
 • دارای تنوع در رنگ و مدل
 • ضد آب می‌باشد.

قیمت قفل استخری و باشگاهی 

قیمت قفل استخری و قفل باشگاهی که الکترونیکی و هوشمند هستند بر اساس نوع تکنولوژی و مدل کالا با یکدیگر متفاوت است. نصب این قفل‌ها، امنیت بسیاری را فراهم می‌نماید. مجموعه لاک هوم بهترین قفل‌ها را با کیفیت بی‌نظیر و قیمت‌های مناسب عرضه می‌دارد. قیمت قفل استخری و باشگاهی به فاکتورهایی همچون جنس قفل، نوع قفل، مدل قفل، کاربرد، کارت یا دستبند داشتن، تکنولوژی ساخت آن و.. بستگی دارد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر راجع به قیمت قفل استخری و باشگاهی با کارشناسان مجموعه لاک هوم در ارتباط باشید. 

مزایای قفل استخری و باشگاهی

 • تامین امنیت بسیار زیاد
 • ظاهری شیک و به روز
 • مقاومت بالا در برابر رطوبت و ضربه
 • هشدار در صورت اتمام باطری قفل
 • نصب آسان قفل 
 • امکان نصب بر روی انواع کمدها
 • عملکرد ساده
 • قابلیت حذف اطلاعات در صورت گم شدن قفل

خرید قفل استخری و باشگاهی

قفل استخری و باشگاهی به دلیل اینکه از ویژگی‌ها و مزایای بسیاری برخوردار است، در سطح وسیعی از اماکن و ادارات مورد استفاده قرار می‌گیرند. به همین دلیل میزان تقاضا برای خرید این نوع از قفل رو به افزایش است و صاحبان مجموعه‌ها به دنبال قفل‌های با کیفیت بالا و مناسب‌ترین قیمت می‌باشند. شما عزیزان می‌توانید به منظور دریافت اطلاعات برای خرید قفل استخری و باشگاهی با کارشناسان مجموعه لاک هوم در ارتباط باشید.

سخن پایانی    

قفل‌های الکترونیکی استخری و باشگاهی، امنیت و آسودگی خیال بسیاری را فراهم می‌نماید. این نوع از قفل‌ها انواع بسیار زیادی دارند و در مکان‌های بسیاری دارای کاربرد می‌باشند. به منظور کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان مجموعه لاک هوم در ارتباط باشید. 
 

تماس بگیرید