گیت باشگاهی

<p>گیت باشگاهی یکی از پیشرفته ترین تجهیزات برای کنترل تردد ورزشکاران به داخل مجموعه های ورزشی می باشد. در مجموعه لاک هوم شما قادر خواهید بود پبشرفته ترین و باکیفیت ترین این محصولات را با قیمت ارزان خریداری نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.</p>

لاک هوم
لاک هوم

گیت باشگاهی (گیت کنترل تردد) مناسب برای نصب در محیط های مختلف اعم از در ورودی یک سازمان ها، باشگاه های ورزشی و... می باشد. استفاده از این گیت ها باعث می شود، تا نظم و امنیت مد نظر شما در محیط کاری و یا ورزشی شما به طور کامل رعایت شود. گیت ها باشگاهی با توجه به نیاز مشتریان در مدل های مختلف طراحی و تولید می شود. برای این که بتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید، بهتر است، با ما همراه باشید، تا به بررسی نکات مهم در رابطه با گیت های باشگاهی بپردازیم. از دیگر محصولات مرتبط با مجموعه های ورزشی می توان به قفل باشگاهی اشاره نمود. قفل باشگاهی برای نصب بر روی کمد رختکن ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و دارای امنیت بسیار بالایی است.

گیت باشگاهی

گیت باشگاهی به عنوان یکی از تجهیزات مهم و ضروری می باشد، که حضور آن در باشگاه های ورزشی بدن سازی، باشگاه رزمی، مدرسه فوتبال و… اهمیت بسیار زیادی دارد. وجود این دستگاه به شما کمک می کند، تا شما بتوانید تردد اعضای باشگاه ورزشی را کنترل و بررسی کنید. هم چنین نصب این دستگاه به شما کمک می کند، تا از تردد افرادی که اعتبار آن ها را به پایان رسیده است، جلوگیری شود. با توجه به نوساناتی که در مورد قیمت محصولات مختلف از جمله گیت باشگاهی وجود دارد، در صورتی که قصد خرید گیت کنترل تردد با بدنه استیل را داشته باشید، باید هزینه ی زیادی را پرداخت کنید. برای این که بتوانید این دستگاه را با قیمت مناسبی خریداری کنید، فروشگاه لاک هوم گیت هایی را تولید می کند، که جنس بدنه ی آن آهنی و رنگ استفاده برای رنگ آمیزی از نوع کوره ای می باشد. به همین خاطر شما می توانید با قیمت مناسب و مقرون به صرفه یکی از مدل های تک پایه و یا دو پایه این دستگاه را انتخاب کنید. برای کنترل تردد و باز شدن گیت می توانید از کلید شستی دیواری، ریموت کنترل، دستورات نرم افزاری و دستگاه های کنترل تردد تشخیص چهره، اثرانگشتی و کارتی استفاده کنید.

گیت باشگاهی

گیت ورورد و خروج باشگاه

گیت ورورد و خروج باشگاه به افرادی که باشگاه های ورزشی را مدیریت می کنند، کمک می کند، تا از ورود افراد متفرقه و غیرمجاز به داخل سالن های ورزشی جلوگیری کند، و فقط افرادی که مجاز به ورود هستند، از گیت عبور کنند. اتوماسیون باشگاه ورزشی شامل گیت باشگاهی، دستگاه ورود و خروج و نرم افزار مدیریت باشگاه می باشد. این گیت ها را در بخش ورودی نصب می کنند، تا افراد نتوانند بدون اعتبار سنجی وارد محیط باشگاه شوند. برای این که شما بتوانید از گیت ورورد و خروج باشگاه استفاده کنید، احتیاج به یک دستگاه کنترل تردد، حضور و غیاب باشگاهی دارید. کار با این دستگاه هم بسیار راحت می باشد، برای این که گیت باز شود، کافیست، دستگاه با شناسایی کارت، انگشت یا چهره اعضاء دستور باز شدن قفل گیت ورود و خروج باشگاهی را صادر کند. دستگاه های کنترل تردد که شما می توانید در کنار گیت از آن ها استفاده کنید، عبارتند از

  • دستگاه ورود خروج کارتی
  • دستگاه ورود و خروج انگشتی
  • دستگاه ورود و خروج تشخیص چهره

گیت کنترل تردد باشگاهی

گیت کنترل تردد باشگاهی

باشگاه های ورزشی که روزانه پذیرای افرادی بسیاری هستند، که برای ورزش کردن به باشگاه های ورزشی مراجعه می کنند. پس میزان رفت و آمد به این محیط ها بسیار زیاد می باشد. برای این که شما بتوانید به راحتی و بدون دردسر رفت و آمد افراد را کنترل کنید، نیاز به استفاده از گیت کنترل تردد باشگاهی دارید. به کارگیری این دستگاه علاوه بر این که رفت و آمد افراد را کنترل می کند، می تواند سبب کاهش استفاده از نیروی انسانی شود، و دیگر نیاز نیست، هزینه ی اضافی برای استخدام این افراد پرداخت کنید. نوع طراحی گیت کنترل تردد باشگاهی به گونه ای می باشد، که فقط یک نفر می تواند از آن عبور کند. وجود این نوع از طراحی باعث می شود، تا شما بتوانید به راحتی رفت و آمد افراد را به باشگاه های ورزشی کنترل کنید. از دیگر ویژگی های این دستگاه می توان به این مورد اشاره کرد، که در طراحی این دستگاه از سنسورهایی استفاده می شود، که به محض ورود یک ورزشکار، او را مورد شناسایی قرار می دهد، و فقط در صورت مجاز بودن اجازه ی ورود به او داده می شود.

شما می توانید به غیر از باشگاه های ورزشی در محیط های دیگری از جمله مجموعه‌ های بزرگ ورزشی، استخرهای مختلف، باشگاه‌ های شلوغ و پر رفت‌ و آمد از قبیل باشگاه بدن‌ سازی و… از این دستگاه استفاده کنید. شما می توانید با توجه به وسعت باشگاه خود تعداد گیت های مورد نیاز خود را مشخص و نسبت به خرید آن ها اقدام کنید.

قیمت گیت باشگاهیا

قیمت گیت باشگاهی

گیت‌ های کنترل تردد باشگاهی در مدل های مختلف به صورت اهرمی، شیشه‌ ای، گیت تردد ویلچری، گیت‌ های تمام‌ قد و… طراحی و تولید می شوند. از سوی دیگر با توجه به این که این دستگاه ها از لحاظ عملکرد می توانند به صورت یک طرف کنترل‌ شده و یا یک طرف آزاد، هر دو طرف کنترل‌ شده، یک طرف کنترل‌ شده یک طرف ممنوع و… ساخته شوند. تمام موارد اشاره شده به آن ها می تواند در تعیین قیمت گیت باشگاهی تأثیرگذار باشد. از دیگر عوامل تأثیرگذار در تعیین قیمت می توان به متراژ فضا، تعداد تردد و... اشاره کرد.

از دیگر محصولات در این زمینه می‌توان به قفل استخری اشاره نمود.

تماس بگیرید