قفل آژیر دار درب ضد سرقت

<p>قفل دیجیتال آژیردار یکی از امن ترین و مقاوم ترین محصولات به منظور نصب بر روی درب ضد سرقت می باشد. قفل آژیر دار درب ضد سرقت با تشخیص ورود غیرمجاز و یا دستکاری قفل و درب، آلارمی مبنی بر صدور هشدار به صدا در آورده و صاحب خانه را از خطر سرقت آگاه می سازد.</p>

لاک هوم
لاک هوم

یکی دیگر از انواع قفل هوشمند که به تازگی وارد بازار شده است، قفل آژیر دار درب ضد سرقت می باشد. همان طور که از نام این قفل مشخص است بر روی درب های ضد سرقت نصب خواهد شد. این نوع از قفل های مخصوص، دارای آژیر هستند و زمانی که افراد ناشناس وارد خانه شوند، به صدا در می آیند از این رو ایمنی خانه یا محیط کار را افزایش می دهند. این قفل های آژیر دار بسیار پر طرفدار و پر مخاطب هستند و امکان نصب بر روی تمامی درب های ضد سرقت در ابعاد مختلف و جنس های گوناگون را دار هستند. همان طور که اشاره شد قفل آژیردار درب ضد سرقت یکی از انواع قفل دیجیتال می باشد.

قفل آژیردار درب ضد سرقت

قفل آژیردار درب ضد سرقت دارای ظاهری همانند دیگر مدل قفل های هوشمند درب می باشد که محل نصب آن در قسمت داخلی درب یا در واقع همان نری درب بوده و همانند سایر قفل ها نصب می شوند. بر روی بدنه این قفل ها هشدار دهنده و صفحه کلید قفل قرار دار که می بایست از طریق صفحه کلید کد امنیتی را وارد نمایید تا درب باز شود. دقیت کنید که بعد از اینکه سیستم فعال و درب باز شد، شما تنها ده ثانیه زمان دارید که کد امنیتی را وارد کنید در غیر این صورت آژیر دستگاه به صدا در آمده و پیام اخطار ورود غیر مجاز به شماره های از پیش تعیین شده ارسال خواهد شد.
یکی از مهم ترین مزایا و ویژگی های این دستگاه ها، کاهش درصد احتمال بروز سرقت در ساختمان ها می باشد. علت این موضوع این است که زمانی که صدای آژیز بلند می شود، هم تمرکز سارقان به هم خورده و هم توجه همسایگان جلب خواهد شد و از طرفی برای صاحب خانه پیام اخطار ارسال خواهد شد. این مدل از قفل ضد سرقت به عنوان قفل درب چوبی می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

قفل آژیردار درب ضد سرقت

قیمت قفل آژیر دار

همانطور که می دانید انتخاب یک قفل مناسب از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا قفل ها کارایی و ایمنی درب های ضد سرقت را افزایش می دهند. قفل درب ضد سرقت دارای انواع مختلفی است که در بین آن ها قفل آژیر دار ضد سرقت و دیجیتال بسیار پرطرفدار و پر فروش هاست. این دو محصول در ردیف قفلهای مکانیکی قرار گرفته و طبیعتا از امنیت بیشتر و قیمت بالاتری نیز برخوردار هستند. قیمت قفل آژیر دار نیز با توجه به مواردی ذیل متغییر است:

 

  • جنس قفل(گالوانیزه یا استیل)
  • تعداد و نوع باتری ها و طول عمر آن ها
  • سازگاری با نوع درب 
  • تعداد سنسور ها و ...

آلارم درب ورودی

آلارم درب ورودی که به آن سنسور هشدار دهنده نیز گفته می شود به منظور افزایش امنیت ساختمان ها و جلوگیری از ورود سارقان از طریق درب های ورودی مورد استفاده قرار می گیرد. به عبارت دیگر این سنسور ها از باز و بسته شدن غیر مجاز درب جلوگیری کرده و زمانی که اشخاص وارد خانه می شوند یک زنگ ارتعاشی بزرگ در که در قسمت مرکزی خانه قرار گرفته به صدا در می آید. علاوه بر این از طریق این سنسور ها شما می توانید ورود افراد به ساختمان خود را حتی از راه دور نیز کنترل کنید. از این دستگاه علاوه بر ورودی ساختمان ها می توان در محیط خانه نیز استفاده کرد. آلارم درب در دو نوع بی سیم و با سیم ارائه شده که نوع بی سیم آن با باتری کار می کند و به همین دلیل هر از گاهی باید عملکرد آن بررسی شود.

قفل آلارم دار

این نوع از قفل ها به این صورت عمل می کنند که پس از قفل کردن درب منزل خود، آلارمی که در داخل قفل قرار دارد به صورت خودکار فعال شده و اگر هر ضربه ای به درب توسط دیلم یا افراد سارق وارد شود، آلارم به صدا در آمده و سارقان را فراری می دهد. از این قفل ها می توانید بر روی انواع درب ها استفاده کنید. در صورت استفاده از درب های ضد سرقت شما می توانید بدون نگرانی و با اطمینان خاطر منزل خود را ترک کنید.

قفل آلارم دار

قفل آژیر دار

این نوع از قفل به دزدگیر داخلی مجهز بوده که نسبت به ضربه حساس است. همانطور که می دانید قفل آژیر دار درب ضد سرقت دارای مزایا و ویژگی های زیادی است که در بین آن ها می توان به نصب آسان و جایگزینی راحت و کاربردی آن اشاره کرد. نصب این قفل نیز همانند سایر قفل های فولادی استاندار در مدت زمان کوتاهی (یک دقیق) تنها با بستن تعدای پیچ و کمی برش بر روی انواع درب ضد سرق انجام خواهد شد. زمانی که زبانه قفل توسط کلید از داخل یا بیرون منزل به مدت سه بار چرخیده شود، آژیر قفل که به آن سیستم هشدار نیز گفته می شود، به صدا در می آید. از طریق یک بوق، شخص از قفل شدن درب مطلع می شود. در قفل حسگر هایی تعبیه شده اند که پس از فعال شدن سیستم هشدار، نسبت به دو اتفاق واکنش نشان می دهند و باعث به صدا در آمدن آژیر می شوند. این دو اتفاق عبارتند از:

  1. ضربه زدن به بدنه قفل و توپی و در نهایت شکسته شدن درب 
  2. باز شدن درب که تشخیص آن از طریق حسگر های مغناطیسی به کار رفته در چارچوب و قفل انجام می شود.

منبع تغذیه این دستگاه دو عدد باتری قلمی بوده که دارای کارکرد استاندارد می باشند و برای مدت زمان طولانی می توانند کار کنند. این قفل به گونه ای طراحی شده که زمانی که باتری ضعیف شود از طریق یک هشدار به کاربران اطلاع می دهد. علاوه بر این، طبق نیاز کاربر، امکان تنظیم صدای آژیر در دو سطح بالا و پایین نیز وجود دارد.

تماس بگیرید